משחקים חינוכיים מבית מליץ

משחקים חינוכיים מבית מליץ – הפעלות ליצירת שיח, גיבוש, חיבורים  בדרך מהנה ויצירתית פעילות חובה לכל מי שרואים עצמם אנשי חינוך פורמלי ולא פורמלי בתחום העמיות היהודית . מתאים לגילאים שונים ומאפשר לראות את המציאות בעיניים אחרות , סקרניות ולא שיפוטיות .

משחק חמש רגליים לשולחן – תפיסתו המיוחדת ופורצת הדרך  של אברהם אינפלד בנוגע לזהות יהודית עכשווית , עכשיו במשחק , המאפשר ניתוח מצבים שונים דרך עיניי “חמש רגליים לשולחן”. משחק חובה למשפחה , מוסדות חינוך , תנועות נוער , שליחונים ושליחים , קהילות ועוד ועוד.


המשחק מתאים לכל השנה ולא רק לחנוכה

פה ושם – משחק הנותן אפשרות לשחקנים מתרבויות שונות להכיר זה את תרבותו של זה ללא שיפוטיות ומתוך סקרנות ויצירתיות. לראות את השם מהעיניים שלנו ולחוות איך רואים אותנו. משחק שובר סטריאוטיפים ומאיר עיניים , אשר יוביל לפתיחת שיח על תרבויות שונות , איך אנו מבנים את המחשבה ועוד.


נו.. זה!!! – משחק המשתתפים ידרשו להעביר לעמיתיהם מושג יסוד מארבע קטגוריות מהעולם העמיות היהודית, מותר לתת הסבר מילולי ללא שימוש במילות מפתח. המשחק מאתגר את הזיכרון הקולקטיבי, האם יצליחו המשתתפים לגשר על המרחק והפרשנויות השונות לזיכרון זה? משחק שובר סטריאוטיפים, מגבש ומגשר על פערים חברתיים. משחק חובה לכל מנחה, מורה, לשליחים ומדריכים.

מחירים מיוחדים עבור רכישה כמותית, יש אפשרות לרכוש חבילה הכוללת את שלושת המשחקים + עותק של הספר של אברהם אינפלד “תשוקה לעם – לקחים מן מחיי מחנך יהודי”

Radio.Melitz.Org
A PASSION FOR A PEOPLE