מליץ – חינוך לזהות, שייכות ואחריות דרך חוויות חינוך בזמן אמת עם הפנים לעתיד

חינוך יהודי איכותי אינו עוסק במתן תשובות פשוטות לשאלות קשות. מדובר ביכולת של אנשים לשאול את השאלות הרלוונטיות שיכולות לעזור להם לפרש את זהותם בעולם יהודי רב גווני. תוכניות מליץ מעוצבות בקפידה כדי לעורר סקרנות לגבי ישראל והעם היהודי. באמצעות אתרים, מקורות ויצירתיות, תוכניות מליץ מאפשרות לאנשים להתמודד עם בעיות קשות ולהפוך אותם לרגעים חינוכיים בעלי השפעה ארוכת טווח.

שירותי חינוך – מליץ

אתגרים חינוכיים גדולים ממשיכים לעמוד בפנינו. על מובילי חינוך וחברה בעולם היהודי להסתגל לעידן החדש ולהתאים את פעולותיהם בהתאם. מליץ תמשיך לפתח כלים ותוכניות יצירתיים, תקדם יוזמות חדשניות אשר מטרתם לאפשר לחזק את אותם מובילי דרך בעולם היהודי לקחת על עצמם את האחריות לעצב את העתיד של מדינת ישראל ושל העם היהודי בעשורים הבאים.

אודות מליץ

למליץ יש יותר מ -40 שנות ניסיון בעבודה על קווי התפר של החיים היהודיים. בתנ”ך “מליץ” הוא מתרגם, אדם שעומד בין אנשים עם חוויות שונות כדי לעזור להם להבין אחד את השני. מאז 1973, מחנכי מליץ העבירו לעשרות אלפי יהודים מישראל ובעולם היהודי, חוויות חינוכיות חדשניות. מליץ פועלת מתוך האתגר של חיזוק השייכות המשותפת של הקבוצות השונות במדינת ישראל ובעם היהודי יצירת חברה מתוקנת ומתקנת